مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی ابداع فناوری جدید برای حفاظت از کاربران شبکه‌های خانگی
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

با افزایش حملات هکری به شبکه‌های رایانه‌ای خانگی، یک شرکت فناوری سیستم جدیدی را به‌منظور مقابله با هکرهایی که تلاش می‌کنند این شبکه‌ها را مختل کنند، ابداع کرد.
به گزارش کامپیوترورلد، در جریان برگزاری کنفرانس دفکا در لاس وگاس آمریکا در هفته گذشته شرکت Itus Networks سیستم خود را برای مقابله با نفوذ به شبکه‌های رایانه‌ای خانگی در معرض دید علاقه‌مندان قرار داد.
طراحان این سیستم می‌گویند از این طریق می‌توان با هکرهایی که تلاش می‌کنند به رایانه‌ها و گوشی‌ها و تبلت‌ها حمله کنند به خوبی مقابله کرد.
این محصول که iGuardian نام گرفته و قرار است تولید انبوه آن از اواخر زمستان آغاز شود ابزار کوچکی است که قبل از روتر نصب می‌شود و ترافیک ورودی و خروجی به شبکه‌های رایانه‌ای خانگی را کنترل و درصورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک با آن برخورد می‌کند.
نمونه‌های قبلی عرضه شده چنین محصولاتی معمولا گران‌قیمت بوده و بین چندصددلار تا چندهزار دلار قیمت دارند. اما iGuardian تنها 179 دلار قیمت دارد و بنابراین کاربران خانگی قادر به خریداری و استفاده از آن هستند.
این محصول مجهز به پردازنده دوهسته‌ای و 600 مگاهرتزی Cavium Econa CNS3420 بوده که معماری آن مبتنی بر ARM11 بوده است. 512 مگابایت RAM و 2 گیگابایت اترنت ازجمله دیگر ویژگی‌های محصول یاد شده است. /منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir