مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی همایش شکست در کسب‌وکارهای فناوری اطلاعات برگزار شد
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

همایش شکست در کسب‌وکارهای فناوری اطلاعات با هدف بررسی مسیرهای موفقیت و دلایل عدم موفقیت در تاسیس استارت‌آپ‌های فناورانه با حضور صاحبان کسب‌وکارهای IT در تهران برگزار شد.
این همایش با هدف تشویق به تلاش مجدد با تکیه بر تبادل تجربیات دیگران برگزار شد و صاحبان مشاغل نوآورانه IT تجربیات خود را در راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوین، بیان کردند. کارآفرینان، توسعه‌دهندگان و طراحان با شناخت اشتباهات خود و دیگران، تغییر مسیر از اقداماتی که به موفقیت نمی‌رسند به مسیر صحیح موفقیت را تمرین کردند.
در ابتدای کنفرانس کاس فیلیپس، ابداع‌کننده کنفرانس شکست و مجری رویدادهای استارت‌آپ در ارتباطی از طریق اسکایپ، نقش تفکر را در خلق ایده‌‌های نو بسیار اساسی خواند و توصیه کرد: کارآفرینان با شناسایی و تمرکز بر چالش‌های عمده هم‌صنفان خود می‌توانند موانع و مشکلات زیادی را در حوزه کسب‌وکارهای فناورانه از راه بردارند.
همچنین عطا خلیقی سیگارودی از موسسان پرشین بلاگ، یکی از دلایل عدم موفقیت در تجارت‌های نوپای فناوری اطلاعات را، تعریف پروژه‌ در بخش خصوصی بدون داشتن طرح تجاری موفق عنوان کرد و گفت: درک نیاز مشتری و توجه به سهولت استفاده در تعریف پروژه‌ها، از نکته‌های ضروری برای موفقیت است.
وی تاکید کرد: موسسان استارت‌آپ‌ها برای جذب سرمایه و مدیریت روابط بین سهامداران باید از قوانین و حقوق تجارت آگاهی کافی داشته باشند.
همچنین امیر وهوشی مدیرعامل شرکت ارزش افزوده موبایلی بیپ، از جمله مسیرهای رسیدن به موفقیت به جذب نیروی انسانی که تنها به دلیل کسب درآمد کار نکند و دلسوز منافع شرکت باشد اشاره کرد. وی تاکید کرد: باید در تجارت و زندگی، تلاش دوباره، صبر و نوآوری را سرلوحه قرار دهیم. از صحبت درباره ایده‌های جدیدمان نترسیم و از اقدامات تازه استقبال کنیم. /منبع: خبرگزاری فارس

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir