مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی دوربین دوم آی‌فون ۶ مخفی است
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

دیگر زمان زیادی تا معرفی آی‌فون 6 باقی نمانده، پس هر روز باید منتظر شنیدن اخبار جدیدتری از این گوشی باشیم. بعد از اینکه تقریبا از طراحی ظاهری آی‌فون مطمئن شدیم، خبر دیگری شنیدیم که می‏تواند تا حدودی نظر ما را در مورد طراحی این گوشی محبوب تغییر دهد.
هفته گذشته پتنتی منتشر شد که اپل در سال گذشته آن را ثبت کرده است. این پتنت توسط یک منبع به نام اپل اینسایدر منتشر شده است و نشان می‏دهد که اپل می‏خواهد ظاهر آی‌فون را تا جایی که امکان دارد ساده‌تر کند.
در این پتنت اپل اعلام کرده این توانایی را دارد تا دوربین دوم یا همان دوربین جلو را به همراه فلاش در زیر خروجی صدای مخاطب که در قسمت جلوی گوشی قرار دارد مخفی کند. این موضوع باعث می‏شود قسمت جلویی آی‌فون تر و تمیزتر شود.
حتما می‏دانید که دوربین جلوی آی‌فون فلاش ندارد اما با منتشر شدن این پتنت بعید به نظر نمی‏رسد در آی‌فون 6 شاهد این باشیم که دوربین جلوی آی‌فون 6 به فلاش مجهز شود.
به نظر می‏رسد کمپانی‏ها در سال‏های اخیر توجه زیادی به دوربین دوم و عکاسی سلفی کرده‏اند، پیش از اپل کمپانی‏هایی مانند اچ‌تی‌سی، هوآوی و سونی گوشی‏هایی معرفی کرده‏اند که دوربین جلوی آنها چیزی از دوربین اصلی کم ندارد و کاربران این گوشی‏ها می‏توانند عکس‏های سلفی‏ای بگیرند که کاربران گوشی‏های دیگر توانایی آن را ندارند./منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir