مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی اینترنت ارزان جهانی در راه است
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

شرکت‌های بزرگی همچون گوگل، مایکروسافت و همچنین آژانس‌های دولتی کشور‌های آمریکا و انگلستان عضو اتحادیه‌ای با نام اختصاری A4AI شده‌اند تا امکان دسترسی به اینترنت را برای میلیاردها نفر در سراسر جهان فراهم کنند.
شرکت گوگل، دولت ایالات متحده آمریکا و انگلستان و بیش از ۱۰ شرکت بزرگ جهان توافق‌نامه‌ای را به امضا رسانده‌اند که براساس آن تمامی اعضای این اتحادیه موظفند در تامین اینترنت ارزان‌قیمت در سراسر جهان تلاش و همکاری کنند.براساس این گزارش، گوگل به همراه آژانس توسعه بین‌المللی دولت آمریکا، وزارت توسعه بین‌المللی دولت انگلستان و موسسه خیریه Omidyar چهار موسس اصلی این اتحادیه محسوب می‌شوند و اعضای دیگر اتحادیه مذکور متشکل از مایکروسافت، یاهو، اینتل، سیسکو، آلکاتل، اریکسون، شرکت آفریقایی MainOne و اپراتور مخابراتی Digicel در حوزه کارائیب است. هدف اصلی این گروه، بهبود زیرساخت شبکه‌های اینترنت کابلی و بی‌سیم در سراسر دنیا خواهد بود.
بنابر گزارش اتحادیه ارتباطات بین‌الملل سازمان ملل ، هزینه اتصال به اینترنت در کشورهای در حال توسعه حدود 6 برابر حد مجاز است. بنابراین کاربرانی که در این‌ کشورها زندگی می‌کنند، برای اتصال به اینترنت، به طور میانگین مجبور به پرداخت ۳۰ درصد کل حقوق ماهانه خود هستند، براین اساس اتحادیه A4AI قصد دارد، این میزان را به کمتر از پنج درصد برساند و تا پیش از پایان سال ۲۰۱۵ میلادی، حداقل با ۱۰ کشور از نزدیک تعامل خواهد کرد. /منبع: ایسنا

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir