مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی بهترین اپلیکیشن‌‌های مسیریابی برای اندروید
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

اگر از کاربران گوشی های اندرویدی هستید حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید با خودرو به سفر بروید و با آدرس مقصد به طور کامل آشنایی نداشته باشید. و یا حتی در داخل شهر برای پیدا کردن مکانی سردرگم شده باشید و بخواهید از سیستم مکان یاب گوشی خود استفاده کنید.
بسیاری از نرم افزارهای مکانیاب و مسیریاب که معمولا به طور پیش فرض بر روی گوشی های اندرویدی نصب هستند برای لود کردن نقشه و استفاده از GPS به اتصال اینترنت نیاز دارند و کار کردن با آنها طاقت فرسا است.
در ادامه این مطلب قصد داریم بهتریم اپلیکیشن های موجود اندریود در زمینه مسیر یابی، مکان یابی و جی پی اس را که قابلیت های متعددی مانند استفاده راحت و آفلاین دارند معرفی کنیم.

Sygic GPS Navigation
Sygic GPS Navigation یک نرم افزار جی پی اس فوق العاده برای گوشی های اندروید است. نرم افزار جی پی اس و مکان نمای Sygic GPS Navigationپرطرفدار ترین جی پی اس آفلاین در دنیا بوده و دارای امکانات فوق العاده ای جهت مسیر یابی و نمایش مکان دقیق است یکی از مهمترین ویژگی هایی که این نرم افزار را تبدیل به جی پی اس مناسب برای ایرانیان کرده پشتیبانی کامل از زبان فارسی است. تنها نقطه ضعف این برنامه این است که نقشه شهر های کوچک ایران در آن وجود ندارد و فقظ شهر های بزرگی مثل تهران، اصفهان و … را پشتیبانی می کند اما نقشه تمام جاده های اصلی در نرم افزار موجود است

Navitel Navigator
Navitel Navigatorیکی دیگر از بهترین نرم افزارهای مسیر یابی و جی پی اس برای گوشی های اندروید است که به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت کار می کند. در آخرین نسخه از Navitel Navigator تمام منوها به صورت کاملا فارسی قابل مشاهده هستند. گوبش صوتی فارسی هم در نرم افزار موجود است که آن را تبدیل به یکی از بهترین نرم افزارهای Gps آفلاین با راهنمای صوتی فارسی کرده است


Ulysse Speedometer Pro
Ulysse Speedometer Pro را می توان یکی از کاربردی ترین برنامه های اندرویدی دانست . حتما می دانید که سخت افزار Gps گوشی های اندرویدی علاوه بر اینکه قادر است با اتصال به ماهواره ها و دریافت امواج از آن ها موقعیت و مکان فعلی شما را نشان دهد و حتی بتوانید به جستجوی مسیر مورد نظرتان بپردازید قادر است سرعت حرکت فعلی شما را هم بسنجد . همچنین با توجه به قانون های جدید راهنمایی و رانندگی و حداکثر سرعت مجاز شما می توانید با استفاده از این نرم افزار متوجه بشوید که آیا کیلومتر شمار اتومبیل شخصی شما خطا دارد یا خیر چرا که خیلی اوقات شما به دلیل خطا در نمایش کیلومتر شمار و میزان سرعت جریمه می شوید!
ویژگی ها:
سرعت سنجی عالی و با دقت + داشبورد
اندازه گیری سرعت تا مقدار زیاد
قطب نما
هشدار تجاوز از سرعت تعیین شده
ارتفاع سنج
نمایش سرعت در ستاتوس بار
نمایش میانگین سرعت و …

Google Maps
همان طور که می دانید در گوشی های اندرویدی به صورت پیش فرض نرم افزار موقعیت یابی Google Maps یا همان نقشه های گوگل وجود دارد. این نرم افزار قادر است به صورت آنلاین و آفلاین با استفاده از سخت افزار Gps گوشی اندرویدی شما ، موقعیت فعلی و امکانات جالب دیگری را در اختیارتان قرار دهد. در نسخه های جدید این نرم افزار امکانات جالب و قابل توحهی از طرف شرکت گوگل گنجانده شده است .
نقشه گوگل در نسخه های جدید خود امکان دانلود نقشه نقاط مختلف جهت استفاده آفلاین را نیز اضافه کرده است و از آنجایی که نقشه گوگل کاملترین نقشه در دنیا است لذا حتی اگر در شهری کوچک نیز زندگی می کنید می توانید نقشه های آن شهر را دانلود نمایید. این مزیت برتری نقشه گوگل نسبت به دیگر نقشه ها و جی پی اس ها می باشد زیرا برنامه های دیگر فقط نقشه شهر های بزرگ را در بر می گیرند /منبع: اقتصاد پرس

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir