مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی گام‌های گوگل در حوزه سلامت انسان
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

شرکت گوگل پس از نوآوری‌های مختلف و عرضه انواع فناوری‌های پیشرفته، از خودروی بدون راننده گرفته تا لنز هوشمند اکنون به سراغ سلامتی انسان رفته و قصد مبارزه با بیماری‌ها را دارد.  گوگل در آزمایشگاهی مرموز به نام بیس‌لاین (Baseline)، راه جدیدی برای ترسیم بهترین ساختار مولکولی و ژنتیکی بدن انسان را طی می‌کند.
 این امر می‌تواند مسیر را برای شناسایی بیماری‌ها و غلبه بر آنها حتی پیش از بروز اولین نشانه‌های ابتلا به بیماری فراهم کند.  در مرحله اول این پروژه، اطلاعات مولکولی و ژنتیکی ۱۷۵ نفر به همراه نمونه‌هایی از خون، بزاق، اشک چشم و ادرار آنها و نیز عوامل دیگری همچون تعداد ضربان قلب، سطح اکسیژن خون، نقشه ژنوم آنها، تاریخچه ژنتیکی خانواده‌های‌شان و واکنش‌های متابولیکی آنها به برخی رژیم‌های غذایی گردآوری و تحلیل می‌شود. 
 یکی از دست‌اندرکاران این پروژه که حدود یک سال و نیم در این طرح به صورت سری مشغول به کار است، می‌گوید این تحقیقات شاخص‌هایی از طبیعت بدن انسان به هنگام سلامت کامل یا در مواقع ابتلا به بیماری، در اختیار ما می‌گذارد و راه را برای شناسایی و درمان بهتر امراض می‌گشاید. در این طرح استادانی از دانشگاه استنفورد کالیفرنیا و دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی مشارکت دارند.  مسوولان جست‌وجوگر گوگل می‌گویند تمام این اطلاعات به صورت محرمانه نگهداری می‌شود./منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir