مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی عرضه ویندوز9 تا ماه آینده
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

براساس گزارش‌های منتشر شده، ویندوز 9 تا یکی دو ماه آتی؛ اواخر ماه سپتامبر یا اکتبر؛ به بازار فناوری ارائه خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، مایکروسافت هیچ مانعی برای استفاده از این ویندوز قائل نشده و تمام مخاطبان و کاربران می‌توانند از این ویندوز استفاده کنند درصورتی که آنها قبول کنند این ویندوز هر ماه توسط مایکروسافت به‌صورت خودکار به روز می‌شود. با وجود خبر انتشار ویندوز 9 تا ماه آتی مایکروسافت هنوز اطلاعات دقیقی از این ویندوز منتشر نکرده و به درستی مشخص نیست که چه تغییراتی در این ویندوز نسبت به ویندوز 8 یا 1/8 شکل گرفته است. اما نواقصی که در ویندوزهای قبلی وجود داشت از این ویندوز حذف شده‌اند.
نسخه‌ای که در سایت‌های مختلف منتشر شده، گویای این موضوع است که هم کاربران لمسی و هم کاربران دسکتاپ از این ویندوز راضی خواهند بود. Threshold نسخه اولیه ویندوز 9 خواهد بود که پیش‌بینی می‌شود تکمیل شده این ویندوز در اوایل سال 2015 میلادی عرضه شود. باید منتظر عرضه سیستم‌عاملی با منوی ویندوز، کورتانا و براساس کلود باشیم.
مایکروسافت ویندوز 8 را در سه مرحله و طی سال‌های 2011 و 2012 منتشر کرد و برای جبران کاستی‌های ویندوز 8، ویندوز دیگری را با عنوان 1/8 عرضه کرد. بنا به گفته‌های منتشر شده، این ویندوز ترکیبی از ویندوز 8 و ویندوز 1/8 خواهد بود تا بتواند تمام کاستی‌هایی که در چند ویندوز اخیر وجود داشته از بین برده و نظر کاربران خود را جذب کند/منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir