مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی شرکت سامسونگ قرار داد چیپ Snapdragon 805 را برای Galaxy Note 4 امضا کرده است
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

همان طور که میدانید سران کمپانی سامسونگ ادعا کرده اند که Galaxy Note 4 از چیپ Snapdragon 805 استفاده میکند و در حال حاضر این گفته کاملا تایید میشود زیرا که شرکت Qualcomm اعلام کرده است که سامسونگ قرار داد چیپ Snapdragon 805 را برای نوت ۴ امضا کرده است.
در مورد قیمت این چیپ گزارشات زیادی منتشر شده که برخی از تخفیف قابل ملاحظه کوالکوم و برخی دیگر از قیمت بالای این شرکت در مورد چیپ خود خبر میدهند:
دسته اول گزارشات: این گزارشات نشان میدهد که قیمت هر تراشه چیپ S 805 فقط ۱۰ دلار میباشد که تخفیفی غیر قابل باور و زیان بار خواهد بود.
دسته دوم گزارشات: این اخبار نیز ادعا دارند که کوالکوم برای هر تراشه چیپ قدرتمند خود ۹۹ دلار از کمپان سامسونگ گرفته است.
لازم به ذکر است که برای هر تراشه چیپ Snapdragon 801 که در Galaxy S5 استفاده شده است هزینه ای در حدود ۴۱ دلار به عمل آمده است.
هنوز معلوم نیست که شرکت سامسونگ برای استفاده از S 805 چه مبلغی پرداخته است , این در حالی است که شرکت LG با توجه به برخی گزارشات از تخفیف بزرگ کوالکوم به شدت خشمگین است.
در هر حال این موضوع قبل از معرفی Note 4 تایید شد که این فبلت از قابلیت های Snapdragon 805 استفاده خواهد کرد/منبع: اندروید کده

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir