مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی تغییرات اساسی در برنامه همراه لینکدین
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

برنامه همراه لینکدین برای استفاده روی تبلت‏ها و گوشی‏های همراه به‌طور اساسی دچار تغییرات شده و رابط کاربری آن کاملا متحول شده است.
 شرکت لینکدین برنامه همراه خود را به روز کرد و نحوه نمایش نمایه کاربران را به‌طور اساسی متحول کرد تا مراجعه‌کنندگان بتوانند اطلاعات بیشتری را در زمان مراجعه به آنها به دست آورند. با به‌روزرسانی انجام شده در نمایه هر کاربر اطلاعاتی در مورد تخصص، گروه‏های عضویت وی، ارتباطات و دوست‌ها و... نمایش داده می‌شود. همچنین اطلاعات مشترک با هر کاربر هم از این طریق قابل مشاهده است و به عنوان مثال می‏توان پی برد کدام دو کاربر با هم به یک دانشگاه رفته‌اند. مدیران لینکدین امیدوارند از این طریق برنامه همراه این سایت کارآیی بیشتری برای جویندگان شغل و همین‌طور افرادی داشته باشد که تمایل دارند توانمندی‌های خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار دهند. زیرا مهارت ها، تخصص و تجربه و آموزش‌های هر کاربر به راحتی در معرض دید مخاطب است.
برنامه همراه جدید لینکدین با سیستم‌عامل‏های همراه‌ ای او اس و آندروید سازگار است و قابلیت‌های جست‌وجوی تخصصی آن نیز تقویت شده است./منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir