گردشگری، رستوران ها، هتل ها بازار املاک ایران دکتر در ایران تبلیغات در ایران تدریس خصوصی .
 
نام: مزون پروانه
مدیریت: خانم یوسف پور
توضیحات: مژده به خانم های مشکل پسند و خوش سلیقه شمال شهر، افتتاح مزون پروانه، افتتاح شیک ترین و مناسب ترین و جدیدترین اجناس ترک در مزون پروانه. عرضه انواع لباس های شب، لباس های نامزدی، لباس های تین ایجر و لباس های زیر با دوخت های ژورنالی. دوخت لباس شب، نامزدی و عروس با بالاترین کیفیت و بهترین دوخت و مناسب ترین قیمت در اسرع وقت برای شما همراه با کلیه خدمات پوست توسط متخصص پوست و لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست صورت و بدن. هیدرودرمی، پاکسازی پوست و کلیه خدمات ماساژ دست توسط متخصص از تایلند و ترکیه و انواع ماساژ صورت و بدن، ریلکسی، لاغری، فورمینگ، سوئدی و تایلندی با مرغوب ترین روغن های گیاهی تایلندی. انواع خدمات ناخن شامل مانیکور، پدیکور، کاشت، ترمیم، طراحی و خدمات طراحی دائم صورت و بدن،(ابرو، چشم، لب، رژ، بدن)
اطلاعات تماس: 02122743665 - 02122708152 - 02122708148 همراه: 09122782485
آدرس: ---
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
در این سایت تبلیغات ایران قرار دارد. و به هر تولید کننده یا فروشنده یک صفحه تعلق گرفته و کلیه اطلاعات آن همچون فعالیت ها، اطلاعات تماس، آدرس، آدرس سایت و غیره در آن قرار دارد