گردشگری، رستوران ها، هتل ها بازار املاک ایران دکتر در ایران تبلیغات در ایران تدریس خصوصی .
 
شماره آگهی: 6504
نام: دستگاه علوفه هیدروپونیک
مدیریت: ---
توضیحات: اتاق کشت علوفه هیدروپونیک رویشگر قابلیت تولید 250 کیلوگرم الی 1 تن علوفه تازه در تمامی شرایط آب و هوایی و جغرافیایی به صورت روزانه را دارد. دستگاه علوفه هیدروپونیک دغدغه دامداران و صنعت دامپروری برای تامین علوفه باکیفیت در تمامی فصول سال را برطرف نموده است • تامین علوفه تازه، ارگانیک، ارزان و باکیفیت جهت انواع دام‌ها ( گاو، گوسفند، اسب، بز، شتر، شترمرغ، آهو، گوزن، و…) • کاهش شدید مصرف آب • با کیفیت‌ترین علوفه در کوتاهترین زمان ( بذر تا علوفه حداکثر 6 روز) همچنین این خوراک علاوه بر تولید مقرون بصرفه و ارزان، به دلیل تازه، تمیز و ارگانیک بودن؛ سرشار از پروتئین، انرژی و ویتامین بوده که باعث برطرف کردن برخی مشکلات دامها و افزایش تولید می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه ها و دریافت کاتالوگ و همچنین انجام مشاوره های لازم با شماره 09902468044 تماس بگیرید.
اطلاعات تماس: 09902468044
baratpour.royeshgar@gmail.com
آدرس: اصفهان ، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی، ساختمان فن آفرینی 2، واحد 345
آدرس سایت:
تاریخ ثبت: 96/09/13
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
کلمات کلیدی: کشاورزی و دامداری اتاق کشت علوفه هیدروپونیک رویشگر علوفه، خوراک دام، هیدروپونیک، رویشگر
در این سایت تبلیغات ایران قرار دارد. و به هر تولید کننده یا فروشنده یک صفحه تعلق گرفته و کلیه اطلاعات آن همچون فعالیت ها، اطلاعات تماس، آدرس، آدرس سایت و غیره در آن قرار دارد