گردشگری، رستوران ها، هتل ها بازار املاک ایران دکتر در ایران تبلیغات در ایران تدریس خصوصی .
 
شماره آگهی: 5746
نام: نمایندگی محصولات سفیداب تروسکه در شهستان دهگلان
مدیریت: آقای مجیدی
توضیحات: پوستی شفاف و زیبا با محصولات سفیدآب تروسکه. این محصولات چون حاوی سفیداب اصل هست بعد از اینکه جذب پوست بشه چرک و چربی زیر پوست رو خشک میکنه و با داشتن خاصیت انقباض چرک و چربی رو هم به سطح بیرونی پوست خارج و پوست رو از داخل پاکسازی میکند و کل جوش و جای جوش و تیرگی پوست رو رفع میکنه و باعث پاکسازی و شفافیت و روشنایی پوست می شود. مواردمصرف: #رفع انواع جوش و جای جوش #رفع انواع لکه های ناشی از آفتاب سوختگی و بارداری #رفع سیاهی دورچشم وتیرگی پوست #شفاف کننده،مرطوب کننده وروشن کننده قوی #بستن منافذ باز #ضدآفتاب وآبرسان قوی #لایه بردارطبیعی وتنظیم چربی پوست #کم رنگ کننده ی کک ومک #سازگارباانواع پوست لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتروثبت سفارش بااین شماره تماس یا به تلگرام مراجعه فرمایید. 09395884132 مجیدی.
اطلاعات تماس: 09395884132
p.megidy9875@gmail.com
آدرس: کردستان.شهرستان دهگلان.گردمیران سفلا
آدرس سایت:
تاریخ ثبت: 96/02/04
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
کلمات کلیدی: تولید کنندگان و فروشندگان محصولات پزشکی، آزمایشگاهی و توانبخشی
در این سایت تبلیغات ایران قرار دارد. و به هر تولید کننده یا فروشنده یک صفحه تعلق گرفته و کلیه اطلاعات آن همچون فعالیت ها، اطلاعات تماس، آدرس، آدرس سایت و غیره در آن قرار دارد