تبلیغات در ایران دکتر در ایران آگهی های استخدام در ایران .
گردشگری، رستوران ها، هتل ها بازار املاک ایران انجام پروژه های دانشجویی تدریس خصوصی در ایران .
 
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های استخدامی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین با مراجعه به محل استخدام و رعایت تمام نکات (عدم پرداخت وجه جهت آموزش قبل از خدمت و ...) از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
شماره آگهی: 5460
استخدام کارشناس فروش در ساری مازندران
مقاطع تحصیلی مورد نیاز: کاردانی-کارشناسی
وضعیت حقوق: حقوق ثابت
نام کارفرما: صنایع الکترونیک فراتک
توضیحات: موقعیتی متفاوت، برای کارشناس فروش 📢📢📢 صنایع الکترونیک فراتک تولید کننده برد مدار چاپی، پرینترهای سه بعدی ، نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و ساخت تابلوی روان و ثابت به 5 نیروی با انگیزه، فعال و با روابط عمومی بالا در قسمت فروش نیازمند است 🔻🔻🔻 ✅ویژگی ها 1. داشتن روابط عمومی بالا 2. برخورداری از روحیه کار تیمی 3. توانایی شناسایی بازارهای محصولات داخلی و بین المللی ✅اهداف فروش • مدیریت رضایت مشتریان ثابت • جلب رضایت مشتریان سابق و رفع مشکلات موجود • جذب مشتریان جدید • تحقیق و توسعه بازار محصول اگر شما هم تمایل داشتید به ما بپوندید رزومه خود را با موضوع "کارشناس فروش" به آدرس karshenas2faratech@gmail.com بفرستید. ☎️یا با شماره 33119286-011 تماس حاصل نمایید
اطلاعات تماس: 011-33119286
آدرس: مازندران-ساری- طبرستان
تاریخ ثبت: 95/11/27
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
برای حذف تبلیغ شماره آگهی را از طریق صفحه ارتباط با ما ارسال فرمایید.