تبلیغات در ایران دکتر در ایران آگهی های استخدام در ایران .
گردشگری، رستوران ها، هتل ها بازار املاک ایران انجام پروژه های دانشجویی تدریس خصوصی در ایران .
 
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های استخدامی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین با مراجعه به محل استخدام و رعایت تمام نکات (عدم پرداخت وجه جهت آموزش قبل از خدمت و ...) از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
شماره آگهی: 5392
استخدام کارشناس و کارشناس ارشد تولید محتوا در تهران
مقاطع تحصیلی مورد نیاز: دارای مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد در حوزه مربوطه
وضعیت حقوق: حقوق ثابت + بیمه + پورسانت
نام کارفرما: مهندس غفاری
توضیحات: یک شرکت CP و فناوری اطلاعات جهت تکمیل تیم مارکتینگ اقدام به جذب نیرو در حوزه های ذیل نموده است: ۱- محتوا: شرایط اختصاصی احراز: آشنایی به مدل های کسب و کار محتوا، آشنایی با فرآیندهای ارزش افزوده، سابقه تولید محتوا ۲-بازاریابی: شرایط اختصاصی احراز: آشنایی به مفاهیم بازاریابی و فروش، سابقه فعالیت در حوزه مارکتینگ ۳- فروش: شرایط اختصاصی احراز: توانمندی در فروش، تحصیلات و آموزش های مرتبط، سابقه فعالیت در بخش عملیاتی فروش و فروش های حضوری، سازمانی و میدانی شرایط احراز عمومی: ۱- توانایی تعامل و کار تیمی ۲- انگیزه کاری ۳- تعهد و مسدولیت پذیری بالا ۴- دارای مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد در حوزه مربوطه ۵- به صورت تمام وقت واجدین شرایط رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند. ضمنا در زمان ارسال رزومه، در قسمت موضوعِ ایمیل، بخش مورد نظر جهت همکاری را قید فرمایید. marketing@asemanvas.com
اطلاعات تماس: 09374105974
آدرس: میدان فاطمی - خیابان جویبار - پلاک 57- واحد 2
تاریخ ثبت: 95/11/18
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
برای حذف تبلیغ شماره آگهی را از طریق صفحه ارتباط با ما ارسال فرمایید.