گردشگری، رستوران ها، هتل ها بازار املاک ایران دکتر در ایران تبلیغات در ایران تدریس خصوصی .
 
شماره آگهی: 5314
نام: دیپلم سریع و آسان کار و دانش
مدیریت: کاپیتان ذاکر
توضیحات: با درود.آموزشگاه مرزداران واقع در بلوار چمران جنب فروشگاه تنگه هرمز اقدام به برگزاری دوره های زیر میکند 1.دیپلم ناوبری از آموزش و پرورش فقط در 40 روز کلاس 2 دیپلم حسابداری مالی در 4 ماه 3.دیپلم بازاریابی و بازرگانی در 4 ماه 4.غواصی صنعتی 5.بازاریابی شبکه ای برای اولین بار در ایران و افراد جویای کار.تضمینی 6.ترخیص کار گمرکات با همکاری اساتید دانشگاه و گمرک. قابل توجه تمامی رشته های ذکر شده پس از طی دوره گواهينامه هوشمند و الکترونیکی از وزارت کار گرفته و موفق به اخذ پروانه کسب میشوند.
اطلاعات تماس: 09136810648
frzdzkr76@gmail.com
آدرس: بلوار چمران جنب فروشگاه هرمر
آدرس سایت:
تاریخ ثبت: 95/11/09
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
کلمات کلیدی: آموزشگاه مرزداران خدمات آموزشی و پژوهشی با درود.آموزشگاه مرزداران واقع در بلوار چمران جنب فروشگاه تنگه هرمز اقدام به برگزاری دوره های زیر میکند 1.دیپلم ناوبری از آموزش و پرورش فقط در 40 روز کلاس 2 دیپلم حسابداری مالی در 4 ماه 3.دیپلم بازاریابی و بازرگانی در 4 ماه 4.غواصی صنعتی 5.بازاریابی شبکه ای برای اولین بار در ایران و افراد جویای کار.تضمینی 6.ترخیص کار گمرکات با همکاری اساتید دانشگاه و گمرک. قابل توجه تمامی رشته های ذکر شده پس از طی دوره گواهينامه هوشمند و الکترونیکی از وزارت کار گرفته و موفق به اخذ پروانه کسب میشوند.
در این سایت تبلیغات ایران قرار دارد. و به هر تولید کننده یا فروشنده یک صفحه تعلق گرفته و کلیه اطلاعات آن همچون فعالیت ها، اطلاعات تماس، آدرس، آدرس سایت و غیره در آن قرار دارد