گردشگری، رستوران ها، هتل ها بازار املاک ایران تبلیغات در ایران دکتر در ایران تدریس خصوصی .
 
نام: دکترفرنوش حقانی پور
تخصص پزشک: متخصص روانشناسی
توضیحات: دکتر روانشناس خوب دکتری است که براحتی با مشاوره پذیر خویش ارتباط برقرار می کند، اورا کاملا درک کرده و از زندگی، کار و خانواده او آگاهی درست و دقیقی دارد. دکتر روانشناس دارای تخصص ها و گرایشهای ویژه ایست که عبارتند از: خانواده، ازدواج، دکتر روان شناس کودک و نوجوان، زنان، قبل از ازدواج و دکتر روانشناس آسیبهای اجتماعی. برای دریافت آگاهی از برترین اساتید و مشاور خانواده خوب و دکترهای موجود در کانون مشاوران ایران در مراکز مشاوره کشور با مشاور خانواده تماس بگیرید. دکتر روانشناس دارای تخصص های گوناگون و مهارت های متفاوتی از جمله متخصص زنان، مردان، خانواده، روانسنجی و ویژگی های آنها، دکتر روانشناس ازدواج ، از قبل تا بعد از آن و همچنین متخصص تربیت و آسیب های کودکان می باشد، که این مهارت ها کاملا متفاوت با رشته ها و تخصص های بالا می باشد! مزایای استفاده از یک مشاور با تخصص دکترا به شما این امکان را می دهد تا براحتی و بصورت کاملا علمی با شما برخورد شود و مشکل شما بسادگی حل شود.
اطلاعات تماس: 09117204643 013-33344485
آدرس: رشت - خیابان حاجی آباد - نبش بن بست شاهرخ - ساختمان ایران- طبقه 2
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
در این سایت تبلیغات ایران قرار دارد. و به هر تولید کننده یا فروشنده یک صفحه تعلق گرفته و کلیه اطلاعات آن همچون فعالیت ها، اطلاعات تماس، آدرس، آدرس سایت و غیره در آن قرار دارد