گردشگری، رستوران ها، هتل ها بازار املاک ایران دکتر در ایران تبلیغات در ایران تدریس خصوصی .
 
شماره آگهی: 4618
نام: شرکت فنی مهندسی پایتخت
مدیریت: حقی
توضیحات: دستگاه پانچ صنعتی (شرکت فنی مهندسی پایتخت) - تهران ((((((افتخار ماست که طی 15سال تولید حتی یک مورد دستگاه نیاز به تعمیر نداشته ایم)))))) این شرکت با بهره گیری از آخرین متد و روش های ساخت به تولید انواع دستگاههای صحافی مبادرت ورزیده است. از دستگاه های تولید شده میتوان به دستگاه پانچ نیمه اتومات (سوراخ کن) برای تولید دفاتر. سررسید. دفتر تلفن و....کارای دارد را نام برد. دستگاه گردبر(گوشه زن) دستگاه های پانچ دارای سرعت بالا همراه کیفیت عالی است است که ظرفیت پانچ 50 برگ در هر 3 ثانیه را دارا میباشد. از دیگر تولیدات این شرکت دستگاه فنر جمع نیمه اتومات- پدالی و رومیزی میباشد... لازم به ذکر است تمام قطعات دستگاه فوق مهندسی ساز بوده و کاملا قطعات با سنگ مغناطیس دقیق گردیده اند که جای کوچکترین خطا نباشد. با انواع قالب های مربع. مستطیل . دایره. هلالی زن. در ابعاد مختلف که به راحتی قابل تعویض میباشند. ((((((((((((((((کلیه دستگاه ها دارای 1 سال گارانتی بدون قیدوشرط میباشند)))))))))))))))) با آرزوی موفقیت.
اطلاعات تماس: 02177983312 09100100083
آدرس: خ دماوند ایستگاه داریوش پ 200
آدرس سایت:
تاریخ ثبت: 95/07/13
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
کلمات کلیدی: خدمات چاپ و تبلیغات، بازاریابی، هدایای تبلیغاتی، چاپخانه ها تولید کننده دستگاه صحافی. پانچ
در این سایت تبلیغات ایران قرار دارد. و به هر تولید کننده یا فروشنده یک صفحه تعلق گرفته و کلیه اطلاعات آن همچون فعالیت ها، اطلاعات تماس، آدرس، آدرس سایت و غیره در آن قرار دارد