تبلیغات در ایران دکتر در ایران آگهی های استخدام در ایران .
گردشگری، رستوران ها، هتل ها بازار املاک ایران انجام پروژه های دانشجویی تدریس خصوصی در ایران .
 
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های استخدامی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین با مراجعه به محل استخدام و رعایت تمام نکات (عدم پرداخت وجه جهت آموزش قبل از خدمت و ...) از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
شماره آگهی: 4212
استخدام خبرنگاروژورنالیست و در تهران
مقاطع تحصیلی مورد نیاز: لیسانس و لیسانس به بالا خبرنگاروژورنالیست
وضعیت حقوق: حقوق ثابت + بیمه
نام کارفرما: ستاره رحیمی
توضیحات: شرکت سیلابس ایونتس (syllabus events)قصد دارد تا برای دفتر خود در تهران تعدادی خبرنگار را به صورت تمام وقت با شرایط اداره کار(بیمه)استخدام نماید. شرکت سیلابس ایونتس در دبی، یک شرکت علمی پژوهشی در زمینه برگزاری کنفرانس ها و سمینارهای عملی در سطح بین المللی است که همه ساله در بسیاری از کشورها سمینارهایی را برگزار کرده اند. با توجه به حجم فوق العاده پتانسیل های بازار ایران ،این شرکت قصد دارد کنفرانسهایی در ایران برگزار کند که مکان آن در تهران خواهد بود. از متقاضیان محترم خواهشمندم در صورت تمایل به همکاری با ما رزومه های خود را برای ما به آدرس الکترونیکی ما ارسال کنند.لطفا 00971-509297152 واتس آپ-تلگرام ووایبربرای اطلاعات بیشتر ابا این شماره تماس بگیرید.
اطلاعات تماس: 00971-509297152
آدرس: تهران.زعفرانیه. دبی-خیابان ابوهیل .ساختمان النالی,طبقه ام اتاق ام3
تاریخ ثبت: 95/04/27
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
برای حذف تبلیغ شماره آگهی را از طریق صفحه ارتباط با ما ارسال فرمایید.