گردشگری، رستوران ها، هتل ها بازار املاک ایران دکتر در ایران تبلیغات در ایران تدریس خصوصی .
 
شماره آگهی: 4172
نام: فروش تخصصی عینک طبی و افتابی
مدیریت: امین پاکان
توضیحات: - تاریخچه و هدف از تأسیس مؤسسه آفتاب در سال 1390 بزرگترین مؤسسه بینائی سنجی و عینک سازی در استان اصفهان شروع به کار کرد. با توجه به کوچک بودن فضا، این گونه مؤسسه ها، قادر به ارائه کلیه خدمات مربوطه به صورت همزمان نبودند. مؤسسه آفتاب با زیر بنایی بالغ بر 180 متر مربع کلیه نیازهای مربوط به معاینه چشم، عرضه عینک های طبی و آفتابی و نیز ساخت و تحویل عینک به صورت همزمان را در نظر گرفته است؛ به این ترتیب که مراجعان محترم، ابتداء در یک مطب بینایی سنجی مجهز به دستگاه های مدرن معاینه شده، در فضایی قابل توجه به تعداد بسیار زیادی عینک ـ در حدود 2000 مدل عینک طبی و نیز 1000 مدل عینک آفتابی ـ دسترسی خواهند داشت که این کلکسیون ، بزرگترین در نوع خود در استان اصفهان است که امکان انتخاب بسیار گسترده ای در اختیار این عزیزان قرار خواهد داد. پس از انتخاب، با توجه به تجهیز یک لابراتوار بسیار مجهز در مؤسسه و نیز وجود عدسی هایی بسیار با کیفیت در کلیه شماره های ممکن عینک توسط تکنسین مجرب ساخته شده و توسط مسئول فنی مؤسسه کنترل کیفیت می گردد و در کوتاهترین زمان ممکن و بدون نیاز به مراجعه دوباره تحویل خواهد گردید. لذا می توان گفت هدف از تأسیس این مؤسسه که در نوع خود بی نظیر است، و دارای دکوراسیون شیک و فضایی متفاوت و مدرن می باشد، ایجاد یک مرکز بینائی سنجی و فروش و ساخت عینک طبی بوده که در خور شأن و سلیقه بزرگ و منیع مردم محترم استان اصفهان باشد تا امکان انتخاب راحت عینک های طبی و آفتابی را در یک کلکسیون بزرگ و بی نظیر با قیمت های بسیار مناسب فراهم آورد و نیز با تحویل همزمان عینک طبی و آفتابی، مراجعان محترم از مراجعه دوباره برای تحویل عینک خود که در سایر فروشگاه های نظیر مرسوم می باشد، بی نیاز شده، در وقت و هزینه ایشان، صرفه جویی قابل توجهی خواهد بود. کیفیت عینک ها کیفیت ، اولین مشخصه یک عینک خوب است. از آنجا که عینک با سلامت چشم و حتی سلامت کل جسم و روان آدمی در ارتباط است، توجه به کیفیت ساختاری و نیز کیفیت اپتیکی امری ضروری به شمار می آید. مدیریت مؤسسه آفتاب با دارا بودن 14 سال سابقه در زمینه خرید و فروش عینک تجربه لازم در زمینه شناخت عینک های با کیفیت مطلوب را داراست. لذا با خرید عینک های طبی و آفتابی با کیفیت های بسیار بالا، این اطمینان را به خریداران محترم می دهد که اگر برای کالای خریداری شده از مؤسسه ، تا مدت یکسال، هر گونه ایراد که ناشی از کیفیت نامطلوب عینک ها باشد، به وجود بیاید، مؤسسه با گارانتی آفتاب کالای مورد نظر را تعویض خواهد کرد. نیز خاطر نشان می کند، مدیریت مؤسسه ، با خرید بی واسطه از شرکت های معتبر سازنده عینک های طبی و آفتابی که در کشور ترکیه مشغول به فعالیت هستند، کالاهای با کیفیت بسیار بالا را با قیمت های بسیار مناسب تهیه و عرضه می نماید، چرا که هیچ گونه واسطه گری و دلالی در این بین وجود ندارد. کلیه عینک های مؤسسه ، دارای استاندارد بین المللی و تحت طرح بازرسی کیفیت هستند. -ساخت عینک های طبی لابراتوار مجهز موجود در مؤسسه ، دارای مدرنترین دستگاههای روز دنیا، ساخت کشور فرانسه، می باشد که با ساخت دقیق عینک، هر گونه امکان خطایی را از بین می برد. نیز تکنسین مجرب شاغل در مؤسسه، با 15 سال سابقه کار و گذراندن 2 دوره ی تکمیلی ساخت انواع عینک های طبی، آماده ارائه خدمات به صورت همزمان پس از خرید عینک به مراجعان محترم می باشد.
اطلاعات تماس: 031-32231954
aminpakan83@gmail.com
آدرس: خیابان امادگاه نرسیده به چهار راه فلسطین روبروی کوچه 19 مرکز تخصصی بینایی سنجی افتاب
آدرس سایت:
تاریخ ثبت: 95/04/21
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
کلمات کلیدی: گالری عینک خدمات پزشکی و درمانی عینک تخصصی افتاب
در این سایت تبلیغات ایران قرار دارد. و به هر تولید کننده یا فروشنده یک صفحه تعلق گرفته و کلیه اطلاعات آن همچون فعالیت ها، اطلاعات تماس، آدرس، آدرس سایت و غیره در آن قرار دارد