تبلیغات در ایران دکتر در ایران آگهی های استخدام در ایران .
گردشگری، رستوران ها، هتل ها بازار املاک ایران انجام پروژه های دانشجویی تدریس خصوصی در ایران .
 
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های استخدامی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین با مراجعه به محل استخدام و رعایت تمام نکات (عدم پرداخت وجه جهت آموزش قبل از خدمت و ...) از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
شماره آگهی: 3976
استخدام بازاریاب حرفه ای خانم و آقا در تهران
مقاطع تحصیلی مورد نیاز: مقطع دیپلم به بالا
وضعیت حقوق: حقوق ثابت + بیمه + پورسانت
نام کارفرما: سیدیاشار معصومی
توضیحات: شرکت بازرگانی ساختمانی معتبر (با 12 سال سابقه) ((جزو درآمدهای نادر بازاریابی)) در زمینه طرح جدید خود در پنجره های دوجداره(upvc)جهت تکمیل کادر پرسنلی به افراد با شرایط ذیل نیازمند است: 1- کارشناس فروش خانم وآقا (فعال) بصورت حضوری و غیرحضوری. ***توضیح 1:در حالت حضوری شما بر اساس برنامه شرکت به محل های از پیش تعیین شده در تمام مناطق تهران اعزام می شوید و نسبت به ارائه کالاهای شرکت در حوزه ساختمانی و مهندسی اقدام می نمائید. ***توضیح 2:در حالت غیر حضوری شما بدون نیاز به حضور در منطقه کاری و شرکت بر اساس تماس های تلفنی نسبت به انجام مذاکره اقدام می نمائید. حقوق و مزایا؛ حقوق ثابت1.000.000+ پورسانت قابل توجه متقاضیان می توانند حداکثر ظرف مدت 5 روز پس از درج آگهی با شماره تلفن 9-02188749108 تماس گرفته و یا رزومه ی خود را به آدرس ایمیل ذیل ارسال نمایند. Vastco@outlook.com یا با شماره 09129322630 صرفا در تلگرام ارتباط داشته باشید. محل کار تمام مناطق تهران (بر حسب منطقه سکونت شما) ساعت کار از 9 الی17
اطلاعات تماس: 021-88749108-9
آدرس: تهران-خیابان سهروردی شمالی
تاریخ ثبت: 95/03/18
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
برای حذف تبلیغ شماره آگهی را از طریق صفحه ارتباط با ما ارسال فرمایید.