تبلیغات در ایران دکتر در ایران آگهی های استخدام در ایران .
گردشگری، رستوران ها، هتل ها بازار املاک ایران انجام پروژه های دانشجویی تدریس خصوصی در ایران .
 
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های استخدامی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین با مراجعه به محل استخدام و رعایت تمام نکات (عدم پرداخت وجه جهت آموزش قبل از خدمت و ...) از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
شماره آگهی: 3178
استخدام بازاریاب در جهرم فارس
مقاطع تحصیلی مورد نیاز: ---
وضعیت حقوق: پورسانت
نام کارفرما: بیمه سامان
توضیحات: دعوت به همکاری بیمه سامان در شهرستان جهرم، لارستان، گراش، فسا بیمه سامان از علاقه مندان به اشتغال در صنعت بیمه جهت امرفروش در شهرستان جهرم و حومه - لارستان-گراش-فسا دعوت به همکاری می نماید. شرایط لازم برای متقاضیان: -متقاضیان آقا و خانم -مدرک کاردانی و بالاتر -رشته های تحصیلی مرتبط و غیره مرتبط با بیمه -دارای روحیه کار گروهی -روابط عمومی بالا -بصورت تمام وقت و پاره وقت مراحل طی شده تا جذب نیرو: ●بررسی رزومه های دریافتی و تماس با متقاضیان ●تکمیل مدارک مورد نیاز ●امضای قرار داد با شرکت ●گذراندن دوره دانش تخصصی بیمه و بازاریابی شما برای هر کسب و کاری، احتیاج به سرمایه، تجربه، آموزش حرفه ای، موقعیت و فضای کاری مناسب دارید، که تمامی این امکانات توسط ما برای شما در جهت اشتغال فراهم شده است. جهت همکاری با بیمه سامان: نام و نام خانوادگی، رشته تحصیلی و شهر محل سکونت خود را به شماره 09177923528پیامک نمائید
اطلاعات تماس: 9177923528 9357920769
آدرس: جهرم بلوار معلم طبقه فوقانی موبایل کد خدا
تاریخ ثبت: 94/09/23
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
برای حذف تبلیغ شماره آگهی را از طریق صفحه ارتباط با ما ارسال فرمایید.