فروشگاه ایرانیان فروش کرم ضدلک و روشن کننده گیاهی شیرین بیان (تُرنجان) .
گردشگری، رستوران ها، هتل ها بازار املاک ایران دکتر در ایران تبلیغات در ایران تدریس خصوصی بازار موبایل ایران .
 
شماره آگهی: 3057
تیتر آگهی: فروش کرم ضدلک و روشن کننده گیاهی شیرین بیان (تُرنجان)
نام فروشنده: صادقی
توضیحات: 100% گیاهی فاقد کورتن و هیدروکینون و تهیه شده از ریشه گیاه شیرین بیان دارای تمامی تأییدیه های وزارت بهداشت، سازمان غذا و دارو و پروانه ساخت درمان و پیشگیری از لک های قهوه ای از جمله: - لک های جای جوش (آکنه) - لک های در اثر تابش آفتاب ( آفتاب سوختگی) - لک های دوران بارداری، زایمان و قرص های ضدبارداری - لک های در اثر افزایش سن - دارای خاصیت ضد التهابی در موارد برنزه کردن، اپیلاسیون و... - دارای خاصیت ضدآفتابی جزئی - قابل استفاده به عنوان کرم زیر آرایش و زیر ضدآفتاب - قابل استفاده برای لک ها حوالی آلت تناسلی بانوان (حوالی واژن) - مناسب برای انواع پوست - 2 تا 3 پرده روشن کننده پوست - مدت اثر 1 تا 3 ماه - شیوه مصرف سه بار در روز بعد از شستشو * برای خریدهای به تعداد بالا و فروشندگان با تخفیفات و شرایط ویژه محاسبه می گردد.
اطلاعات تماس فروشنده: 09366297337
لینک خرید اینترنتی یا آدرس سایت
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
برای حذف تبلیغ شماره آگهی را از طریق صفحه ارتباط با ما ارسال فرمایید.
در این سایت تبلیغات ایران قرار دارد. و به هر تولید کننده یا فروشنده یک صفحه تعلق گرفته و کلیه اطلاعات آن همچون فعالیت ها، اطلاعات تماس، آدرس، آدرس سایت و غیره در آن قرار دارد