افراد جویای کار بازار املاک ایران دکتر در ایران تبلیغات در ایران تدریس خصوصی .
 
شماره آگهی: 2984
نام: شرکت کفش بهشتیان
مدیریت: ---
توضیحات: گروه تولیدی کفش بهشتیان فعالیت خود را در زمینه تولید کفشهای دست دوز و چرمی از سال 1329 ه.ش (م1950)در شهر تاریخی اصفهان آغاز نمود و با وجود تحولات بسیار این صنعت در جهان،هنوز به برخی از سنتهای گذشته پایبند است و در دوخت کفشهای خود از هنر دست استاد کاران زبردست بهره می گیرد . مهارت کادر فعال و زحمتکش و همچنین مدیریت خلاق و مبتکر و نیز استفاده از مواد اولیه مرغوب باعث شده محصولات این شرکت از کیفیتی بالا در حد حضور در عرصه های بین المللی برخوردار شود. علاوه بر آن استفاده از سیستم کنترل کیفیت بسیار دقیق و ناظر بر تمام مراحل تولید ، موجب شده که تنها کفش هایی در این واحد تولید شود که سزاوار نام بهشتیان هستند . این واحد با هدف کسب رضایتمندی مشتریان حرکت خود را در راستای تولید آغاز نموده و به نوآوری های بسیاری در زمینه طراحی و تولید و توزیع کفش های چرمی دست یافت. وجود فروشگاه ها و نمایندگی های متعدد در سطح شهر ، قیمت تمام شده محصولات را به گونه ای چشم گیر کاهش داده و دسترسی به محصولات بهشتیان را آسانتر کرده است. امروز گروه تولیدی بهشتیان با استعانت به درگاه ایزد منان تمام تجارب و همت خود را به کارگرفته تا بتواند گامهای موثری در جهت پیشرفت این صنعت بردارد . امید است با گذشت سالها این گروه توانسته باشد به تعهدات خود در جهت تولید کفش هایی در حد انتظار و شان مشتریان خود عمل کند و نیاز ایشان را در حد توان مرتفع سازد.
اطلاعات تماس: 03132222179 و 03132239789
shb_masoud@yahoo.com
آدرس: اصفهان خیابان چهارباغ عباسی
آدرس سایت:
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
در این سایت تبلیغات ایران قرار دارد. و به هر تولید کننده یا فروشنده یک صفحه تعلق گرفته و کلیه اطلاعات آن همچون فعالیت ها، اطلاعات تماس، آدرس، آدرس سایت و غیره در آن قرار دارد