تبلیغات در ایران دکتر در ایران آگهی های استخدام در ایران .
گردشگری، رستوران ها، هتل ها بازار املاک ایران انجام پروژه های دانشجویی تدریس خصوصی در ایران .
 
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های استخدامی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین با مراجعه به محل استخدام و رعایت تمام نکات (عدم پرداخت وجه جهت آموزش قبل از خدمت و ...) از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
شماره آگهی: 2884
استخدام مدیر بازرگانی و کارشناس فروش در رشت
مقاطع تحصیلی مورد نیاز: کاردانی،کارشناسی و بالاتر مدیریت، بازرگانی، بازاریابی
وضعیت حقوق: حقوق ثابت + بیمه + پورسانت
نام کارفرما: ---
توضیحات: کانون آفتاب تابان جهت تکمیل کادر نیروی انسانی در واحد آفتاوب (طراحی و تولید وب سایت،فروشگاه اینترنتی) و پروژههای مبتنی بر وب از بین واجدین شرایط به شرح ذیل دعوت به همکاری می نماید. ۱) مدیر بازرگانی یک نفر ( با تحصیلات لیسانس، تجربه فعالیت، مسلط به اینترنت و آشنا به مدیریت تیم و شبکه بازاریابی) ۲)کارشناس فروش خدمات ۵ نفر ( با تحصیلات لیسانس و کاردانی کامپیوتر،بازرگانی و یا افراد با تجربه کاری در حوزه فروش خدمات نرم افزاری، مسلط به کامپیوتر و اینترنت) علاقمندان جهت شرکت در مصاحبه به ایمیل gilan.job@gmail.com رزومه کامل و ردیف درخواست خود را ارسال نمایند یا جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۱۳۳۳۳۱۰۱۶۱ تماس حاصل فرمایند.
اطلاعات تماس: 01333310161و09118070484
آدرس: رشت خیابان انقلاب کوچه گنجه ایی ساختمان کسری طبقه سوم واحد 9
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
برای حذف تبلیغ شماره آگهی را از طریق صفحه ارتباط با ما ارسال فرمایید.