افراد جویای کار بازار املاک ایران دکتر در ایران تبلیغات در ایران تدریس خصوصی .
 
شماره آگهی: 2836
نام: بزرگترین مرکز نگارش پایان نامه در اصفهان
مدیریت: آیدا لطفی
توضیحات: موسسه واژ، معتبرترین و مطمئن ترین موسسه در زمینه مشاوره انجام پایان نامه، نگارش و اکسپت مقالات ISI، تحلیل آماری، مدل سازی و شبیه سازی می باشد. این موسسه از سال ۱۳۸۸ به صورت موردی و در برخی از رشته های مهندسی و علوم انسانی فعالیت خود را شروع کرده و در سال ۱۳۹۱ به عنوان تخصصی ترین مرکز انجام پایان نامه و اکسپت مقاله شناخته شد. در حال حاضر واحدهای این موسسه در تمامی رشته های مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه، هنر، پزشکی و پیراپزشکی فعال می باشد. انجام ۱۲۰۰ پروژه در سال ۹۱ و بیش از ۲۹۵۰ پروژه در سال ۹۲ توسط موسسه واژ از سراسر کشور شاید قوی ترین دلیل برای اعتبار این مجموعه باشد. در یک پیمایش میدانی که در ابتدای سال ۹۳ به جهت بازاریابی و برنامه ریزی راهبردی توسط چند تن از اساتید موسسه واژ انجام گرفت نتایج نشان داد که از نظر اساتید و مشتریان، موسسه واژ در مقایسه با دیگر موسسات انجام پایان نامه و چاپ مقاله، بهترین و تخصصی ترین موسسه شناخته می شود. خوش حسابی موسسه واژ، پیگیری مناسب کارها و انجام تخصصی سفارشات باعث شده تا مشتریان عزیز و اساتید مشاور محترم، از موسسه واژ به نیکی یاد کنند. رسالت اصلی موسسه واژ، فراهم سازی زمینه رشد و توسعه جامعه علمی کشور بوده و در جهت دستیابی به این آرمان، ارائه خدمات با کیفیت همراه با آموزش و مشاوره را سرلوحه کار خویش قرار داده است. این موسسه تا به حال هیچ فایل آماده ای را به فروش نرسانده و شدیدا کپی برداری را مورد نکوهش قرار داده است. به عنوان نمونه از اساسی ترین اقدامات موسسه در خصوص مبارزه با سرقت علمی، تشکیل تیم های تخصصی داوری کارهای انجام شده می باشد که به مشتریان اطمینان خاطر می دهد که سفارشات آنها از صافی داوری موسسه عبور کرده و به نحو احسن انجام خواهد شد. لذا از مشتریان عزیز انتظار می رود تا ضمن بررسی اعتبار موسسات دیگر، با خاطر آسوده سفارشات خود را به برند واژ بسپارند… ما یقین داریم آخرین انتخاب شما خواهیم بود. منتظر تماس های شما هستیم… خدمات تخصصی موسسه عبارتند از: استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه، سابمیت، اکسپت و پابلیش مقالات در ژورنال های با نمایه بین المللی پذیرش و چاپ تضمینی مقالات در ژورنال های معتبر داخلی، خارجی، علمی پژوهشی، ISC و ISI برگزاری کارگاه های آموزشی روش تحقیق، مقاله نویسی و نرم افزارهای تخصصی تدوین و ویرایش مقالات برای ارائه در سمینارها و کنفرانس های داخلی و بین المللی مشاوره و همکاری در انجام پروپوزال و پایان نامه همه رشته ها و گرایش ها انجام و پیاده سازی پروژه های تحقیقاتی و مطالعاتی سازمانی و شرکتی نگارش و پذیرش مقالات علمی و پژوهشی در تمامی رشته ها ترجمه مقالات علمی و متون تخصصی در کوتاه ترین زمان مشاوره و تحلیل آماری تمامی رشته ها و گرایش ها رضایت مشتری، کیفیت خدمات و احترام به حقوق کارکنان، رمز موفقیت ماست. شما هم به ما بپوندید….
اطلاعات تماس: 09137933458 03136691555
vaj92group@gmail.com
آدرس: دروازه شیراز خ هزارجریب ساختمان 116
آدرس سایت:
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
در این سایت تبلیغات ایران قرار دارد. و به هر تولید کننده یا فروشنده یک صفحه تعلق گرفته و کلیه اطلاعات آن همچون فعالیت ها، اطلاعات تماس، آدرس، آدرس سایت و غیره در آن قرار دارد