گردشگری، رستوران ها، هتل ها بازار املاک ایران دکتر در ایران تبلیغات در ایران تدریس خصوصی .
 
شماره آگهی: 2482
نام: موسسه خیریه سگال
مدیریت: ---
توضیحات: ۱۴ سالگی زمانی است برای پایان و یا شروع یک زندگی

فلج مغزی عارضه ای ست که در زمان تولد برای کودکان تازه متولد شده اتفاق می افتد و دلیل آن کمبود سطح اکسیژن به کودک هنگام تولد رخ می دهد که باعث کاهش سطح اکسیژن در مغز و بروز عارضه های فیزیکی در کودک میگردد.
عوارض ناشی از این کاهش اکسیژن در مغز می تواند منجر به از کار افتادن بخشی از اعضای بدنیا از کار افتادگی کل بدن یا قدرت تکلم و یاتحرک سر شود.
در صورتی که کودک از ابتدا نزد متخصص ارجاع داده شود و با تشخیص زودهنگام با فیزیوتراپی ٬گفتاردرمانی و کاردرمانی در بعضی از موارد بهبودی صد در صدی حاصل میگردد. گاها عارضه فلج مغزی را به اشتباه با عقب افتادگی ذهنی و یا سایر بیماری های مشابه اشتباه می گیرند و کودک تا سالهای سال با این بیماری دست و پنجه نرم می کند. در حالی که درمان این کودکان فقط تا قبل از ۱۴ سالگی امکان پذیر است با تشخیص درست و بهنگام می توان زندگی دوباره به آنها بخشید.
موسسه خیریه سگال در راستای کمک رسانی به خانواده های این عزیزان در جهت تامین هزینه های دارو و درمان و فرهنگ سازی در زمینه این بیماری فعالیت خود را در سال ۱۳۹۶ آغاز نمود. این موسسه با جلب کمک های نقدی خیرین عزیز تا به امروز فعالیت خود را حفظ و اجرایی نموده است. ما امیدواریم که با جذب کمک های بیشتر در صدد آن برآییم که کودکان بیشتری را تحت حمایت و پوشش این موسسه قرار دهیم و این را مثمر ثمر نخواهد شد مگر با مساعدت و همیاری شما عزیزان
.راه های کمک به این کودکان معصوم
1. کمک نقدی
2. درمانیاری
3. استند تسلیت
4. دریافت قلک
امید است با همیاری و همدلی شما عزیزان بتوانیم از درد و رنج خانواده های این عزیزان بکاهیم.
موسسه خیریه سگال  تهران  کمک رسانی به خانواده های  دارای فرزندان با عارضه ی فلج مغزی  تهران
موسسه خیریه سگال  تهران  کمک رسانی به خانواده های  دارای فرزندان با عارضه ی فلج مغزی  تهران
اطلاعات تماس:
آدرس: استان تهران، دماوند، رودهن، بلوار لاله صحرا، کوچه گلبرگ یکم، پلاک 12، طبقه همکف، واحد 1
آدرس سایت: https://www.segalcharity.org
تاریخ ثبت: 98/03/07
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
کلمات کلیدی: موسسه خیریه سگال تهران کمک رسانی به خانواده های دارای فرزندان با عارضه ی فلج مغزی
در این سایت تبلیغات ایران قرار دارد. و به هر تولید کننده یا فروشنده یک صفحه تعلق گرفته و کلیه اطلاعات آن همچون فعالیت ها، اطلاعات تماس، آدرس، آدرس سایت و غیره در آن قرار دارد