فروشگاه ایرانیان آموزش زبان انگلیسی به صورت تصویری .
افراد جویای کار بازار املاک ایران پزشکان و مراکز درمانی ایران تبلیغات در ایران تدریس خصوصی بازار موبایل ایران .
 
شماره آگهی: 2431
تیتر آگهی: آموزش زبان انگلیسی به صورت تصویری
نام فروشنده: جوانه ها
توضیحات: کتاب آموزش زبان انگلیسی به صورت تصویری اولین کتاب در نوع خود است که روش تصویرسازی را جهت آموزش بهتر و درک عمیق مفاهیم دستوری و بانک واژگان و کلمات را برگزیده است.
این کتاب شامل دروس متعددی است که در مکالمه روزمره کاربرد زیادی درند از جمله معرفی و اطلاعات شخصی، اعضای خانواده ، کارهای شخصی و روزمره، کلاس درس و وسایل پرکاربرد و …. که مطمئناً با مطالعه این کتاب دایره لغاتتان گسترده تر و مکالمه زبان انگلیسی برای شما آسان تر خواهد شد.
بدیهی است که تنها روش آموزش و پیشرفت در یادگیری زبان های خارجی تنها و تنها تمرین و ممارست در یادگیری و تمرین دروس به صورت روزانه است.
فهرست مطالب :
اطلاعات شخصی و معرفی
اعضای خانواده
کارهای شخصی و روزانه
کلاس درس
فعالیت های کلاسی
انواع خانه ها
اتاق پذیرایی
اتاق خواب و غذاخوری
آشپزخانه و وسایل
اتاق کودک و وسایل
حمام و وسایل نظافت شخصی
ابزار نظافت منزل
حیاط خانه
خدمات و مشاغل خدماتی مربوط به خانه
ابزارآلات
ریاضیات
ساعت و تقویم
مکان ها و مشاغل شهر
معرفی شهر و معرفی ویژگی های اشخاص
بیان حالات جسمی و روحی
میوه ها و سبزیجات
…….
اما آموزش تصویری انگلیسی چیست؟
به صورت کلی دو نوع آموزش تصویری وجود دارد، یکی آموزش از طریق تصاویر متحرک یعنی آموزش انگلیسی از طریق انیمیشن و یا فیلم. و روش دیگر آموزش تصویری انگلیسی از طریق عکس.
یک کتاب بسیار مفید و قوی در زمینه آموزش انگلیسی از طریق عکس را داریم. این کتاب یکی از جامعترین کتابهای آموزش تصویری انگلیسی بوده وبه صورتی که میتوان گفت این کتاب قوی هیچ موردی را برای آموزش از قلم ننداخته و توسط تصاویر و شکلهایی که در زیر نمونه هایی از آن را می بینید به صورت جامع به تحلیل و آموزش انگلیسی می پردازد.
این کتاب تقریبا در تمامی موضوعات تصاویر و توضیحات کامل دارد مانند: روابط خانوادگی ، اشیا ، حیوانات ، طبیعت ، ورزش ، آب و هوا ، مسافرت ، پرواز ، صحبت های درون شهری ، و هر موضوع دیگری که به نظرتان میرسد.
این کتاب بعنوان یک دیکشنری تصویری برای شما عمل خواهد کرد.
در پایین هر صفحه از این کتاب در کادر زرد رنگ چند سوال کوتاه نیز از محتویات همان صفحه پرسیده تا کاربر واقعا محتوای صفحات را یاد بگیرد.
این کتاب آموزش انگلیسی یک کتاب خشک و بی روح نبوده و به هیچ عنوان حوصله شما را نخواهد برد ، بلکه با ایده ها و عکسهای جذاب شما را به دنبال کردن صفحات بعدی ترغیب خواهد کرد.
ش م:134-29930
قیمت: 9,000 تومان
روش خرید: برای خرید آموزش زبان انگلیسی به صورت تصویری، پس از کلیک روی لینک زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی لینک خرید کلیک کنید.
لینک خرید
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
برای حذف تبلیغ شماره آگهی را از طریق صفحه ارتباط با ما ارسال فرمایید.
سایر محصولات
در این سایت تبلیغات ایران قرار دارد. و به هر تولید کننده یا فروشنده یک صفحه تعلق گرفته و کلیه اطلاعات آن همچون فعالیت ها، اطلاعات تماس، آدرس، آدرس سایت و غیره در آن قرار دارد