افراد جویای کار بازار املاک ایران دکتر در ایران تبلیغات در ایران تدریس خصوصی .
 
نام: موسسه خدمات حسابداری ترازگستر پردیس
مدیریت: ---
توضیحات: انجام کلیه امور حسابداری ،مالیاتی ، شركتها و موسسات (بازرگانی ، خدماتی ، پیمانکاری ، تولیدی ) و تهیه انواع گزارشات مالی متناسب با وضعیت کاری و سیاست های داخلی شرکت ها در تبریز کلیه شهرستانهای استان. ثبت سند حسابداری (جاری- معوقه – بهم ریخته) ، به روز رسانی حسابها و حل اختلاف مابین شرکا تهيه و تنظيم اظهارنامه مالياتي و همچنین تکمیل اظهارنامه های ارزش افزوده . تحریر دفاتر قانوني طبق آيين‌‌نامه تحرير دفاتر و مورد تایید سازمان مربوطه . تهیه و تنظیم لیست های مالیات تکلیفی ، بیمه ، مالیات حقوق ، مالیات اجاره و ... . حسابداری پیمانکاری وتنظیم صورت وضعیت پروژه های عمرانی . اعزام نیروی های متخصص حسابداری از حسابدار تا مدیر و مشاور مالی و مالیاتی با سوابق مفید و نظارت و کنترل مستمر نیروهای اعزامی به شرکتها و موسسات . تهيه آيين‌نامه‌ها و دستورالعملهاي مالي و كنترل داخلي و بهينه سازي سيستمهاي مالي و تهيه ساير گزارشات مالي و محاسباتي خاص . حسابداری صنعتی و محاسبه قیمت تمام شده . تهیه صورتهای مالی اشخاص حقیقی و حقوقی وصورتهای مالی تلفیقی گروه شرکتها طبق ضوابط و استانداردهای مالی و تهیه صورتهای مالی از روی اسناد و مدارک ناقص . طراحی کدینگ اصولی در سطوح مختلف سیستم های مکانیزه و اصلاح کدینگ نا مناسب . ارائه خدمات مشاوره ای در امور مالیاتی – بیمه- بانکی . اجراي عمليات اصلاح حساب و بستن حساب ها و رفع اختلاف حساب با ساير شركتها . آموزش حسابداری- حسابرسی کاربردی به پرسنل مالی شرکتها و موسسات .
اطلاعات تماس: تلفن تماس: 5595245
تلفن تماس: 5595246
همراه: 09142249964
info@tgpacc.ir
آدرس: چهار راه منصور - برج ابریشم - طبقه پنجم شرقی - واحد 2
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
در این سایت تبلیغات ایران قرار دارد. و به هر تولید کننده یا فروشنده یک صفحه تعلق گرفته و کلیه اطلاعات آن همچون فعالیت ها، اطلاعات تماس، آدرس، آدرس سایت و غیره در آن قرار دارد