افراد جویای کار بازار املاک ایران پزشکان و مراکز درمانی ایران تبلیغات در ایران تدریس خصوصی .
 
نام: عطاری تریتا
مدیریت: حکیم رضا زاداسماعیلی
توضیحات: در این مجموعه تلاش شده است تا به صورت جامع آنچه که برای افراد جامعه در زمینه طب سنتی مورد استفاده می باشد را گرد آوری نموده و در دسترس قرار دهیم . شروع کار این مجموعه با تاسیس عطاری ترنج در رشت آغاز که پس از سالها شاگردی در محضر استاد مسلم طب سنتی ایرانی اسلامی جناب حکیم محمد صادق فتاحی که به عقیده بنده حقیر کشور ما ایران نمونه ایشان را کمتر به خود دیده است ما را به این فکر فرو برد که وقت آن شده تا با استناد از راهنمائی های این حکیم عالیقدر در شهر باران ( رشت ) با اقتباس از نام اولین پزشک ایرانی ( تریتا ) به لطف بی منت ذات لا یزال الهی عطاری تقریبا زیبا و قابل قبول و در عین حال مجموعه ای از بهترین و مرغوبترین دارو های گیاهی و ... را در این مکان ( عطاری تریتا ) گرد آوری نمودیم که پس از تاسیس آن که با کسب اجازه از پیشکسوتان رشت از جمله جناب آقای فریدون دادخواه که سالهاست در این عرصه فعالیت مینمایند صورت گرفت مرکز مشاوره و درمان با گیاهان دارویی تریتا در نزدیکی عطاری تاسیس شد و در این مرکز برای اولین بار در استان گیلان علی رغم کارشکنی های متعدد توانستیم برای علاقه مندان به طب سنتی کلاسهای آموزشی بصورت رایگان برگزار نموده و آنچه که در توان داشتیم برای آنان خالصانه در طبق اخلاص جهت استفاده و بهره برداری قرار دهیم. این کار اگرچه در نظر خیلی از افراد حتی بسیاری از دوستان غیر قابل پذیرش و غیر معمول بود ولی من با تمام ناملایماتی که در این مسیر سخت انتخاب کرده بودم کنار آمده و همه مشقات آنرا به جان خریدم . حالیه در این عطاری که به عنوان اولین عطاری در ایران با عنوان تریتا که نام اولین پزشک ایرانیست لقب گرفته ما تمامی کتب مرجع طب سنتی و انواع گیاهان دارویی ، عرقیات گیاهی ، لوازم ججامت و بادکش ، زالو های طبی ، عسل مرغوب ، زعفران و ادویه جات ، و برنامه های کلاس های آموزشی طب سنتی را داریم. در ضمن مشاوره آنلاین از طریق سایت با بیماران نیز داریم . کارگزاری دپارتمان طب سنتی در استان گیلان و شهرستان رشت را از سوی شرکت دانشگاهی پژوهشگران و نوآوران دانشگاه تهران دریافت نموده و مشغول به فعالیت می باشیم.
برای اولین بار در استان گیلان دوره های آموزشی آشنایی با مفاهیم بنیادین طب سنتی برای عموم علاقه مندان برگزار می شود .
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات و چگونگی برگزاری دوره ها با مراجعه به سایت و یا تماس با مدیریت سایت می توانند ثبت نام و یا سوال خود را مطرح نمایند .
فروش سرکه خانگی صد در صد طبیعی و خالص و بدون هیچگونه افزودنی مجاز و یا غیر مجاز
فروش انواع کتب مرجع طب سنتی
فروش عمده گیاهان دارویی - ادویه جات - عرقیات گیاهی - شیره کشمش - در استان گیلان - شهر رشت ( عطاری تریتا ) با مدیریت حاج محمد زاداسماعیلی -شماره تماس 3231390- 0131
گروه آموزشی مرکز طب سنتی ایرانی اسلامی تریتا در رشت آماده عقد قرارداد با تمامی سازمان ها و ادارات و ارگان های دولتی و غیر دولتی جهت آموزش مفاهیم طب سنتی با شرایط ویژه می باشد .
درمان بیماریها با بهره گیری از اصول طب سنتی
شروع دوره جدید ثبت نام دوره های آموزشی طب سنتی با ارائه مدرک رسمی و معتبر برای پزشکان و پیرا پزشکان و عموم در رشت
اطلاعات تماس: شماره فکس: 3222101 - 0131
تلفن تماس: 3231390 - 0131
تلفن مشاوره: 3222080 - 0131
همراه: 09111495748
terita.esmaeli@gmail.com
آدرس: آدرس عطاری تریتا : استان گیلان - رشت - میدان پاسداران ( پل عراق ) عطاری تریتا 01313231390
آدرس مرکز مشاوره تریتا : رشت میدان پاسداران (پل عراق ) پاساژ سپیدرود 0131-3222080-3222101
آدرس درمانگاه طب سنتی تریتا: رشت - میدان شهرداری - زیرکوچه - ستاد دیه زندان ها - شماره تماس 2260456-0131
با توجه به اینکه رسالت سایت تنها درج آگهی های تبلیغاتی می باشد لذا بررسی صحت آن به عهده شما بوده بنابراین از درستی آگهی اطمینان حاصل فرمایید.
در این سایت تبلیغات ایران قرار دارد. و به هر تولید کننده یا فروشنده یک صفحه تعلق گرفته و کلیه اطلاعات آن همچون فعالیت ها، اطلاعات تماس، آدرس، آدرس سایت و غیره در آن قرار دارد