بازار املاک پزشکان و مراکز درمانی تبلیغات در ایران معجزه طب سنتي در درمان التهاب مفاصل
پایگاه اطلاع رسانی بازار ایران .
 

درد، تورم، التهاب از علائم سمج بیماری آرتریت هستند که با وجود مداخلات پزشکی همچنان باقی می مانند و فعالیت های روزمره را بر هم می زنند به همین خاطر بیماران مبتلا به آرتریت بیشتر دنبال درمان های گیاهی هستند.
به گزارش خبرگزاری آریا، خواص ضد التهابی داروهای گیاهی به کاهش درد کمک می کند. با این حال برخی از پزشکان از طب سنتی برای درمان آتریت حمایت نمی کنند. توصیه می شود، پیش از آنکه درمان طبیعی را انتخاب کنید برای پیشگیری از عوارض جانبی بالقوه با پزشک طب طبیعی مشورت کنید.

آلوئه ورا
آلوئه ورا از آن گیاهانی است که در طب سنتی جایگاه ویژه ای دارد. مرکز ملی طب مکمل و جایگزین (NCCAM) می گوید: آلوئه ورا خوراکی می تواند باعث کاهش قند خون و عوارض جانبی گوارشی مانند اسهال شود و شکل موضعی آن برای تسکین درد مفاصل به کار می رود.

کندر
پزشکان طب سنتی به قابلیت ضد التهابی کندر تأکید می کنند. این گیاه هندی «لوکوترین» ها را مسدود می کند. «لوکوترین»ها موادی هستند که در بیماری های خود ایمنی مانند آرتریت روماتوئید به مفاصل سالم حمله می کنند. به گفته مؤسسه بین المللی طب مکمل و جایگزین، شواهد امیدوارکننده ای از تأثیر کندر در مدل حیوانی یافت شده است. کندر به شکل قرص و کرم موضعی در دسترس است.

گیاه پنجه گربه
استفاده از این گیاه به تمدن اینکا برمی گردد. پنجه گربه دیگر گیاه ضد التهاب است که باعث کاهش تورم آتریت می شود. محققان مرکز پزشکی دانشگاه مریلند می گویند: پنجه گربه درد آتروز و تورم را کاهش می دهد. /منبع: خبرگزاری آری

پایگاه اطلاع رسانی بازار ایران
http://www.ibep.ir