تبلیغات صنعت ساختمان مجله صنعت ساختمان برگزاری اولين کنفرانس بین‌المللی کاشی
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی بازار املاک آژانس املاک بازار مبل ایران نما ساختمان در ایران بازار سنگ ایران شرکت های باربری ایران .
 

اولين کنفرانس بین‌المللی کاشی، سراميک و چينی بهداشتی ايران در روزهای 8 و 9 آذر ماه در محل همايش‌های بین‌المللی هتل المپيک تهران برگزار می‌شود.
 دبير کنفرانس و رئيس هیات مديره انجمن صنفی توليدکنندگان کاشی و سراميک کشور با اعلام اين خبر افزود: اين کنفرانس با همکاری انجمن علمی سراميک ايران و با حضور استادان برجسته از کشورهای ايتالیا، اسپانیا، ترکيه و استرالیا و استادان و متخصصانی از دانشگاه‌های کشور برگزار خواهد شد.
روشنفکر عنوان کرد: ايران در صنعت کاشی و سراميک با سرمایه‌گذاری‌های عظيمی که طی سال‌های اخير انجام داده به رشد بسیار مطلوبی در کميت و کيفيت توليدات دست یافته است به‌طوري‌که در حال حاضر چهارمين کشور توليدکننده و همچنين چهارمين کشور صادرکننده در جهان به شمار می‌رود.وی اضافه کرد: به منظور پر بار شدن کنفرانس علاوه‌بر برگزاری نمايشگاه جانبي، کارگاه‌های آموزشی نيزتوسط متخصصاني از کشور ايتالیا جهت بهره‌مندی دانش‌پژوهان و مديران صنعت از آخرين دستاوردهای فنی و علمی در حاشيه کنفرانس برگزار خواهد شد. /منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

مجله اینترنتی صنعت ساختمان
http://sakhteman.ibep.ir