بازار املاک پزشکان و مراکز درمانی تبلیغات در ایران مجله گردشگری منطقه توریستی – گردشگری رامدشت رودسر
پایگاه اطلاع رسانی بازار ایران هتل ها و مسافرخانه های ایران رستوران های ایران شرکت های گردشگری ایران .
 

منطقه توریستی – گردشگری رامدشت در واقع محله ‌ای زیبا و ساحلی در شهرستان رودسر است. علت نامگذاری این محله به گذشته ‌های نه چندان دور می ‌رسد که محل رام کردن اسب ‌های وحشی بود که تقریبا محلی مسکونی نبوده بلکه پر از دشت‌های سرسبز و دست نخورده بود اما از آغاز دهه 70 هجری شمسی با شهرک سازی و خانه سازی، این مکان پر از سکنه و جمعیتی حدود یک هزار خانوار شده است تا جایی که بسیاری از ادارات دولتی شهرستان در این منطقه واقع شده ‌اند.
محله رامدشت از شمال به دریا از جنوب به روستای کَلدَرِه و زمین‌های کشاورزی برنج، از شرق به گسکرمحله و از غرب به میدان معلم منتهی می ‌شود. وسعت این محله زیبا حدود 6 کیلومتر مربع است، رامدشت حدود 22 متر از سطح آب های آزاد پایین ‌تر است و به همین دلیل یکی از پایین ترین نقاط ساحلی کشور محسوب می ‌شود. رامدشت دارای ساحلی زیبا حدود 5 کیلومتر است که هرساله پذیرای عده زیادی گردشگر از سراسر کشور جهت شنا و ماهیگیری است.
استخر رامدشت، که حدود 9000 متر مربع در مرکز رامدشت واقع شده است یکی دیگر از جاذبه های طبیعی رودسر است. در این استخر با شروع فصل سرما انواع پرندگان از جاه های دور مهاجرت کرده و خود را به آن می رسانند. در این استخر انواع ماهی ها، از جمله کپور، کپور چیک، اسلک و…یافت می شود که در فصل صید ماهیگران را به سوی خود می کشاند. در کنار این جاذبه ها، جنگل ساحلی رامدشت، دشت های رامدشت و شالیزارها نیز دیدنی است.

پایگاه اطلاع رسانی بازار ایران
http://www.ibep.ir