بازار املاک پزشکان و مراکز درمانی تبلیغات در ایران مجله گردشگری موزه عكسخانه در تهران
پایگاه اطلاع رسانی بازار ایران هتل ها و مسافرخانه های ایران رستوران های ایران شرکت های گردشگری ایران .
 

موزه عكسخانه شهر وابسته به سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران اولين موزه تخصصي كاربردي در ايران و خاورميانه مي‌باشد كه در ارديبهشت ماه 1374 در فضائي با مساحت 250 مترمربع تاسيس گرديد.موزه شامل بخشهاي مختلفي است كه به اقتضاي شرايط فضائي موجود براي فعاليتهاي عكسخانه در نظر گرفته شده است .
از جمله اهداف عکسخانه گردآوری و عرضه کتابهای منتشره در حوزه عکاسی است و در حال حاضر با تهیه عنوانهای جدید کتابهای فارسی و لاتین عضو جدید نیزمیپذیردلابراتوار چاپ عکس و ظهور فیلم همه روزه با هماهنگی قبلی از ساعت 9:30 تا 15:30 در اختیار دانشجویان و علاقمندان قرار میگیرد.
شامل بخش نمايشگاهي ,دوربينها , وسائل و ابزار قديمي عكاسي است كه قدمت برخي از اين وسائل به بيش از صد سال مي‌رسد و به طور دائم در معرض ديد دوستداران عكاسي قرار دارد.
عکسخانه در راستای اهداف خود اقدام به گردآوری و برپایی نمایشگاههایی از عکسهای قدیمی و معاصرمی نماید. عکسهای قدیمی برای شناساندن گوشه هایی ازتاریخ تصویری ایران و نمایشگاه عکسهای معاصرنیزجهت معرفی عکاسان پیشکسوت و جدید برگزار می گردد
شايد هنوز عكاساني كه سرشان را زير پارچه‌اي كه روي دوربين قرار داشت پنهان مي‌كردند مشغول به كار باشند، همچنين نمونه‌هاي سالم از دوربينهاي دستي كداك و آكفا كه تنها در آفتاب عكس مي‌گرفت احتمالاٌ هنوز در جاهايي در گوشه انبار اشياي متروك خاك مي‌خورد. اما ديگر فيلمي براي آنها ساخته نمي‌شود كه بتوان كرد و خاكشان را پاك كرد و به كارشان انداخت. در عكسخانه شهر، نخستين موزه دائمي از اين نوع در ايران، جعبه‌هاي عظيم و سه پايه‌دار عكاسان حرفه‌اي نسلهاي پيش و هزاران وسيله ديگر به تماشا گذاشته شده است. /آدرس: ميدان هفت تير خیابان بهار شيراز ميدان بهار شيراز

پایگاه اطلاع رسانی بازار ایران
http://www.ibep.ir