پرتال ایران پرتال استان گیلان پرتال شهرستان رضوانشهرآشنایی با شهرستان رضوانشهر .
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی ایران پزشکان و مراکز درمانی رضوانشهر تدریس خصوصی در رضوانشهر بازار رضوانشهر .
 
آشنایی با شهرستان رضوانشهر

شهرستان رضوانشهر یکی از شهرستانهای استان گیلان در شمال ایران است. مرکز این شهرستان شهر رضوانشهر است. این شهرستان در شمال غربی این استان، بین سواحل دریای خزر و رشته کوه‌های تالش قرار دارد و از دو بخش جلگه‌ای و کوهستانی تشکیل شده‌است. این شهرستان از شمال به دریای خزر و شهرستان تالش، از غرب به شهرستان خلخال، از جنوب به شهرستان‌های صومعه سرا و ماسال و از شرق با شهرستان بندر انزلی مرز مشترک دارد.

این شهرستان بعد از تقسیم شهرستان تالش به سه شهرستان مجزا ایجاد شد و از نظر زیباییهای طبیعی شهرستانی غنی است. آبشار ویسه‌دار از گردشگاه‌های زیبای منطقه‌است.

اقتصاد شهرستان زيباي رضوانشهر بر پايه کشاورزي، دامداري است و مردم مهربان و زحمتکش اين شهر از اين راه امرارمعاش مي کند. مهم ترين محصولات کشاورزی رضوانشهر: برنج، گندم، جو و ذرت است كه به صورت سنتی و نيمه سنتی كشت می شود. از ديگر فعاليتهای رايج در منطقه می توان به باغداری، تكثير گياهان دارويی و زينتی و پرورش ماهيان سردآبی، گرم آبی و خاوياری، به زنبور داری و پرورش كرم ابريشم و توتون كاری اشاره نمود.

هنوز اطلاعات این بخش به طور کامل و دقیق در سامانه ثبت نشده است. لطفا از طریق لینک همکاری با ما در بالا ما را در تکمیل اطلاعات همراهی کنید.
منابع:
پایگاه اطلاع رسانی بازار ایران : پرتال شهرستان رضوانشهر
http://iran.ibep.ir